MedVision onkologa konsultācija

MEDVISION AKCIJA

Konsultācija pie pieredzējušās
onkoloģes ar atlaidi 20%

Ja ir radušās bažas par onkoloģisku saslimšanu, nekavējieties un ieplānojiet vizīti pie ārsta! Jo agrīnāk vēzis tiek atrasts, jo mazāks ir risks, ka vēža šūnas būs izplatījušās pa visu ķermeni un lielāka iespējamība, ka audzēju varēs sekmīgi ārstēt!

“Ir onkoloģiskas saslimšanas kā, piemēram, olnīcu vēzis, kad mēs redzam marķiera CA-125 palielinājumu dinamikā, bet ultrasonogrāfijā un datortomogrāfijā izmaiņas vēl nav ieraugāmas. Tā ir viena no klīniskām situācijām, kad PET/CT izmeklējumā, ņemot vērā metodes jutību un specifitāti, slimības aktivitāte būs redzama. Ar šo metodi var ieraudzīt patoloģiskus veidojumus lielumā no 1 cm, turklāt, vai šo veidojumu aktivitāte ir saistīta ar audzēju.”

Ja Jums ir diagnosticēts vēzis un Jūs esat aktīvās arstēšanas posmā: novērtējiet ārstēšanas efektivitāti un audzēja uzvedību ar PET/CT!

Ja Jums ir veikta ārstēšana un Jūs atrodaties novērošanā: veiciet agrīnu iespējamā recidīva diagnostiku, lai atkārtotu terapiju varētu uzsākt laicīgi un tā būtu maksimāli efektīva!

Ja Jūsu ģimenē ir bijuši vēža gadījumi un Jums ir aizdomas par vēža attīsitību: veiciet PET/CT izmeklējumu un izslēdziet psiholoģisku spriedzi, kas, savukārt, var veicināt dažādu slimību parādīšanos!