Konsultē urologs Dr. med. Juris Plonis

NUKLEĀRĀS DIAGNOSTIKAS CENTRS MEDVISION PIEDĀVĀ

Konsultācija pie urologa
Dr. Med. Jura Ploņa

Konsultācija urīnizvadsistēmas un vīriešu reproduktīvās sistēmas onkoloģisko slimību diagnostikas un ārstēšanas jautājumos. Nesteidzīgā atmosfērā ārsts urologs uzklausīs un sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem uroloģijas onkoloģisko saslimšanu jomā.

urolog_back
Juris Plona
DR. MED. JURIS PLONIS

urologs

  • sertifikāts uroloģijas specialitātē
  • Latvijas Urologu asociācijas biedrs
  • Eiropas Urologu asociācijas biedrs
  • Vācijas urologu asociācijas biedrs
  • stažējies Vācijā, Francijā
  • specializējies urīnizvadkanāla rekonstruktīvajā ķirurģijā
  • doktorantūras darbs „Vidējas penetrances gēnu ietekme un pārmantota prostatas vēža attīstība Latvijā

Kad var būt nepieciešama urologa konsultācija MedVision centrā?

Ja Jums ir diagnosticēts vēzis un Jūs esat aktīvās arstēšanas posmā: novērtējiet ārstēšanas efektivitāti un audzēja uzvedību ar PET/CT!

Ja Jums ir veikta ārstēšana un Jūs atrodaties novērošanā: veiciet agrīnu iespējamā recidīva diagnostiku, lai atkārtotu terapiju varētu uzsākt laicīgi un tā būtu maksimāli efektīva!

Ja Jūsu ģimenē ir bijuši vēža gadījumi un Jums ir aizdomas par vēža attīsitību: veiciet PET/CT izmeklējumu un izslēdziet psiholoģisku spriedzi, kas, savukārt, var veicināt dažādu slimību parādīšanos!

RSU Nukleārās Medicīnas Klīnikā vīriešu reproduktīvās sistēmas onkoloģisko slimību diagnostikas un ārstēšanas jautājumos konsultē pieredzējušais urologs Dr. med. Juris Plonis. Nesteidzīgā atmosfērā ārsts uzklausa un sniedz atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem uroloģijas onkoloģisko saslimšanu jomā. Pētījumi liecina, ka agrīna un precīza vēža diagnostika nozīmīgi maina pacientu vadīšanu un ietekmē onkoloģisko pacientu ārstēšanas taktikas izvēli. Tas, savukārt, uzlabo pacientu dzīvildzes rādītājus un dzīves kvalitāti.