Galerija

Diagnostikas centrs "MedVision" fotogrāfijās

Video sižeti par PET/CT izmeklējumu diagnostikas centrā "MedVision".

RSU Medicīnas fakultātes asoc. prof. un ārsts Arvīds Irmejs stāsta, kā sievietēm rūpēties par krūšu veselību un kādi jauninājumi pieejami krūts vēža diagnostikā un ārstēšanā, tostarp arī par diagnostiku ar PET/CT metodi.
2017. gada 2. februāris
Kas ir pozitronu emisijas tomogrāfija jeb PET/CT, kāda ir tās loma agrīnā un precīzā vēža diagnostikā, ar ko tā atšķiras no citām metodēm?
Stāsta “MedVision” radioloģe diagnoste, nukleārās medicīnas ārste Marika Kalniņa.
2017. gada 20. janvāris
2016. gada 28. oktobrī, sadarbībā ar Latvijas Urologu asociāciju SIA "MedVision" notika zinātniski-izglītojošs seminārs Latvijas urologiem "Modern technologies in prostate cancer imaging”, kurā ar 2 lekcijām par PSMA-PET/CT metodes priekšrocībām prostatas vēža efektīvā diagnostikā un ārstēšanā uzstājas Dr. med. Tobias Maurer (Klinikum rechts der Isar der Technischen Universität München).
2016. gada 28. oktobris

Pēc pieprasījuma pieejamas arī divas Dr. med. Tobias Maurer lekcijas par tēmām:
 • "PSMA-PET/CT for detection of prostate cancer and staging of primary high-risk cancer and recurrent prostate cancer"
 • "Modern treatment of prostate cancer (PSMA radioguided surgery and PSMA therapy)"
 • Rakstiet uz info@medvision.lv
  Video sižets par pozitronu emisijas tomogrāfijas / datortomogrāfijas (PET/CT) izmeklējumu iespējām diagnostikas centrā "MedVision", tostarp par prostatas vēža izmeklējumu ar 68Ga-PSMA, vielu, kas prostatas vēža šūnas atrod visprecīzāk.
  2016. gada 21. oktobris
  Sižets raidījumā "Dzīvīte" par pozitronu emisijas tomogrāfijas/datortomogrāfijas (PET/CT) kombinēto izmeklējumu precīzai vēža diagnostikai. Sižeta gaitā iespējams paviesoties "MedVision", redzēt, kā notiek PET/CT izmeklējums, uzklausīt pacienta Valda stāstu, kā arī dzirdēt onkoloģes D.Baltiņas viedokli par PET/CT izmeklējuma priekšrocībām.
  2016. gada 16. septembris
  Diagnostikas centra "MedVision" vadītājs Vitālijs Skrīvelis un "MedVision" Nukleārās medicīnas departamenta vadītāja Marika Kalniņa sarunājas ar ārstu Pētera Apini par pozitronu emisijas tomogrāfijas (PET/CT) izmeklējumu un tā ieviešanu Latvijā.
  2016. gada 31. maijs