Disclaimer

Atruna

Vietnē medical-equipment.cz sniegtā informācija ir tikai informatīva un var tikt mainīta vai dzēsta bez iepriekšēja brīdinājuma. To nekādā gadījumā nevajadzētu interpretēt kā diagnozi vai medicīnisku padomu. Konsultācija ar ģimenes ārstu vai speciālistu ir būtiska pareizai diagnozei un ārstēšanai.

Stingri ieteicams vērsties pēc padoma pie uzticama ārsta vai veselības aprūpes speciālista, ja rodas jebkādas bažas vai jautājumi par uztura bagātinātāju, medikamentu vai medicīnisko ierīču lietošanu. Lai gan informācija vietnē ir balstīta uz stingriem pētījumiem un uzticamiem avotiem, netiek garantēts, ka tā būs visaptveroša vai pilnīgi precīza.

Vietnes īpašnieki, redaktori un autori nav atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem, kas var rasties vietnē sniegtās informācijas nepareizas izmantošanas rezultātā. Ir svarīgi saprast, ka sniegtā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem un neaizstāj tiešu mijiedarbību ar ārstu. Lai iegūtu specifisku un pareizu diagnozi un ārstēšanu, nepieciešams konsultēties ar kvalificētu ārstu.