Privātuma politika

Privātuma politika

Vietnē medvision.lv mūsu apmeklētāju privātums ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm. Šajā Privātuma politikas dokumentā ir aprakstīti informācijas veidi, ko mēs apkopojam un ierakstām, un kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai nepieciešama plašāka informācija par mūsu Privātuma politiku, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir spēkā mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ko viņi ir kopīgojuši un/vai apkopojuši vietnē medvision.lv. Šī politika neattiecas uz informāciju, kas savākta bezsaistē vai izmantojot citus kanālus, izņemot šo vietni.

vienošanās

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Informācija, ko mēs apkopojam

Personas dati, kas jums tiek lūgti sniegt, un iemesli, kāpēc jums tie tiek lūgti, tiks izskaidroti brīdī, kad mēs lūgsim sniegt savus personas datus.

Ja sazināsieties ar mums tieši, mēs varam saņemt citu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai pielikumus, ko varat mums sūtīt, un jebkuru citu informāciju, ko izvēlaties sniegt. .

Kad reģistrējaties kontam, mēs varam lūgt jums norādīt kontaktinformāciju, tostarp tādus elementus kā vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs izmantojam apkopotos datus dažādos veidos, tostarp:

  • Lai nodrošinātu, darbinātu un uzturētu mūsu vietni
  • Uzlabojiet, personalizējiet un uzlabojiet mūsu vietni
  • Izprotiet un analizējiet, kā izmantojat mūsu vietni
  • Izstrādāt jaunus produktus, pakalpojumus, līdzekļus un funkcijas
  • Sazināties ar jums tieši vai ar kādu no mūsu partneriem, tostarp klientu apkalpošanas dienestu, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju par vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.
  • Nosūtiet jums e-pastus
  • Atrast un novērst krāpšanu

Ierakstiet failus

medvision.lv ievēro standarta procedūru žurnālfailu izmantošanai. Šajos failos tiek reģistrēti apmeklētāji, kad viņi apmeklē vietnes. Visi hostinga uzņēmumi to dara, un tā ir daļa no hostinga pakalpojumu analīzes. Žurnālu failu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izejas lapas un, ja piemērojams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar nekādu personu identificējošu informāciju. Informācijas mērķis ir analizēt tendences, administrēt vietni, izsekot lietotāju kustībai vietnē un apkopot demogrāfisko informāciju.

Sīkfaili un tīmekļa bāksignāli

Tāpat kā jebkura cita vietne, medvision.lv izmanto “sīkfailus”. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāja preferences un vietnes lapas, kuras apmeklētājs ir apmeklējis vai apmeklējis. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāja pieredzi, pielāgojot mūsu vietnes saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas veidu un/vai citu informāciju.

Reklāmas partneru privātuma politika

Šajā sarakstā varat atrast Privātuma politiku katram no medvision.lv reklāmas partneriem.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai tīmekļa bāksignāli, kas tiek izmantoti to attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas tiek rādītas vietnē medvision.lv un tiek nosūtītas tieši uz lietotāju pārlūkprogrammām. Kad tas notiek, tas automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās vietnēs.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka medvision.lv nav piekļuves vai kontroles pār šiem sīkfailiem, ko izmanto trešās puses reklāmdevēji.

Trešās puses privātuma politika

medvision.lv personas datu aizsardzības politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tāpēc mēs iesakām pārskatīt šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgo konfidencialitātes politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju. Tas var ietvert viņu procedūras un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat atspējot sīkfailus, izmantojot atsevišķas pārlūkprogrammas opcijas. Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā pārvaldīt sīkfailus, izmantojot noteiktas tīmekļa pārlūkprogrammas, lūdzu, skatiet attiecīgo pārlūkprogrammu tīmekļa lapas.

CCPA privātuma tiesības (nepārdodiet manu personisko informāciju)

Saskaņā ar CCPA Kalifornijas patērētājiem, cita starpā, ir tiesības:

Pieprasīt uzņēmumam, kas apkopo patērētāju personas informāciju, atklāt kategorijas un konkrētu personas informāciju, ko uzņēmums ir savācis par patērētājiem.

Lūdziet uzņēmumam dzēst visu uzņēmuma apkopoto personisko informāciju par patērētājiem.

Pieprasīt uzņēmumam, kas pārdod patērētāja personisko informāciju, nepārdot patērētāja personisko informāciju.

Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

GDPR personas datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies nodrošināt, ka esat pilnībā informēts par visām savām datu aizsardzības tiesībām. Katram lietotājam ir tiesības uz sekojošo:

Piekļuves tiesības: jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Mēs varam iekasēt nelielu maksu par šo pakalpojumu.

Tiesības uz labošanu: jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu jebkuru informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs aizpildītu informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.

Tiesības uz dzēšanu: jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus noteiktos apstākļos.

Tiesības uz apstrādes ierobežošanu: jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežotu jūsu personas datu apstrādi noteiktos apstākļos.

Tiesības iebilst pret apstrādi: jums ir tiesības iebilst pret mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi noteiktos apstākļos.

Tiesības uz datu pārnesamību: jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārsūtītu mūsu savāktos datus citai organizācijai vai tieši jums, ievērojot noteiktus nosacījumus.

Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Informācija bērniem

Vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu aizsardzības pievienošana interneta lietošanas laikā. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus uzraudzīt, piedalīties un/vai pārraudzīt un pārvaldīt savas darbības tiešsaistē.

medvision.lv tīši neievāc nekādus personas datus no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs ļoti iesakām nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo. mēs centīsimies nekavējoties dzēst šādu informāciju no mūsu ierakstiem.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu Privātuma politiku. Tāpēc mēs iesakām regulāri pārbaudīt šo lapu, vai nav notikušas izmaiņas. Mēs jūs informēsim par jebkādām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jaunu Privātuma politiku. Šīs izmaiņas stājas spēkā tūlīt pēc ievietošanas šajā lapā.

Mūsu konfidencialitātes politika tika izveidota, izmantojot  Privātuma politikas ģeneratoru  .

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi saistībā ar mūsu Privātuma politiku, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Google konfidencialitātes politika

lasi šeit :